CONCURS: Vino la cea mai importantă Convenție de Fitness din Europa!

CONCURS: Vino la cea mai importantă Convenție de Fitness din Europa!

Între 13 și 14 aprilie va avea loc la București cel mai important eveniment dedicat fitness-ului: Romanian International Fitness Convention.

Cui îi este dedicat evenimentul?

Dacă iubești fitness-ul și îți dorești să te antrenezi alături de alți pasionați ai domeniului în cadrul celui mai apreciat eveniment de acest gen din Europa, aici îți este locul! Nu trebuie să fii antrenor pentru a participa, tot ce trebuie să aduci cu tine este energia pozitivă, îmbrăcămintea sport și încălțările adecvate.

Cine participă la Convenție?

Clasele vor fi susținute de unii dintre cei mai cunoscuți instructori din lume, iar aici vei avea ocazia să încerci cele mai noi concepte care au făcut înconjurul lumii.

Radu Restivan la Romanian International Fitness Convention

Radu Restivan, fondatorul 321sport, va fi și el unul dintre cei care vor susține o clasă în weekend, la Rin Grand Hotel. El este instructor de spinning din 2014, iar scopul lui este acela de a aduce cât mai mulți oameni la clasele lui pline de energie, la care toți lucrează ca o echipă. La o oră de spinning de-ale lui se poate auzi de la muzică simfonică, la rock cât mai pasional sau chiar piese din topurile din Guatemala! Cum să nu vrei să iei parte la un asemenea spectacol sportiv?!

Clasa va avea loc pe 13 aprilie, de la ora 16:30, iar Radu ne promite un antrenament BOMBĂ! Dacă vreți să vă înscrieți, alege grupul “321sport” pentru o reducere de 19 lei.

CONCURS: Oferim două invitații la Romanian International Fitness Convention

Spune-ne într-un comentariu la ce clasă ți-ai dori să participi (programul poate fi consultat aici), iar asta îți poate aduce o invitație la cea mai importantă convenție de fitness din Europa!

Reguli de participare: Comentariul trebuie lăsat la acest articol până pe data de 11 aprilie, ora 13:30. Nu se acceptă mai mult de un comentariu de la aceeași persoană. Cele două invitații vor ajunge la doi câștigători extrași cu ajutorul random.org.

[Update 11.04.2019, ora 14:10] Cei doi câștigători care se vor bucura de clasele de fitness din weekend sunt: Draghia Emilia și Monica Gerasimou. Vă vom trimite un email cu detalii despre cum puteți intra în posesia premiului.

19 Comments

  • Marilena Gheorghe Posted April 9, 2019 1:38 pm

    Grup 321 sport oră de spining

  • Andreea chira Posted April 9, 2019 1:46 pm

    Mi-ar face placere sa încerc o clasa de spinning cu Radu, dar și o clasa de body weight movement!

  • Monica Posted April 9, 2019 2:12 pm

    Vreau sa particip pe 13 aprilie, ora 16:30 la clasa de spining, cu Radu! 🚴‍♀️

  • Marius Filip Posted April 9, 2019 2:14 pm

    bINEINTELES CA LA oră de spining Grup 321 sport 🙂

  • Aura CL Posted April 9, 2019 2:39 pm

    13 aprilie, ora 16:30 Spining, cu radu!!

  • Mădălina mircea Posted April 9, 2019 3:02 pm

    Bună,,
    mi ar plăcea sa particip la POSTURAL ALIGNMENT ADVANCED TRAINING deoarece e ceva nou ce nu am mai încercat vreodată. Bravo pentru ideea organizării acestui concurs!
    Madalina

  • Draghia Emilia Posted April 9, 2019 3:55 pm

    Hello,

    As dori sa mai particip inca o data la Conventia Internationala de Fitnesss, la urmatoarele: Intense Body Challenge, Aerobic Funcțional, si Spinning.

    Multumesc!

  • Ionela Macovei Posted April 9, 2019 4:15 pm

    Bineînțeles mi-ar face mare placere sa particip la ora de spinning susținută de Radu Restivan!!!!😁

  • esmeralda bejan Posted April 9, 2019 6:11 pm

    sunt fun cycling si cum spinnig nu am practicat pana acum dar il stiu pe radu as vrea sa incerc si eu… asadar, sambata 13.04.2019, ora 16:30 Radu Restivan

  • Camelia Posted April 9, 2019 8:43 pm

    Spinning cu Radu ESTIVAN pe 13.04

  • Toader Georgiana Posted April 9, 2019 11:14 pm

    Aleg clasa de Spinning Fun pentru ca într-adevăr și este, dacă ai antrenorul Potrivit care sa mențină atmosfera la clasa

  • danica Monica Posted April 10, 2019 8:01 am

    Am mai participat o singura data la o clasa de spinning in urma cu mai multi ani! Nu mi-a placut deeeloc, daaar, stiu ca radu o sa imi schimbe parerea asa ca vreau sa particip la clasa de spinning cu radu pe 13.04!

  • ionescu cristina gabriela Posted April 10, 2019 8:34 am

    Buna,
    Doresc sa particip la cursul de bodyshape training (sambata, 13 aprilie, ora 17:45).
    Merci

  • Flori Posted April 10, 2019 2:49 pm

    Buna! 🙂

    as vrea sa particip la PILATES FUSION, sambata de la 14:00.

  • Monica Gerasimou Posted April 11, 2019 1:14 pm

    Spinning cu Radu, pilates SI corex SI postural cu Liora Zytcer. 🤗

  • Simona Badea Posted April 11, 2019 1:17 pm

    BUNA,

    Doresc sa particip la Spinning Fun Cu radu si la Superfit cu Tibi.

  • Madalin Badea Posted April 11, 2019 1:19 pm

    Salut,

    Doresc sa particip la Spinning Fun.

  • Alex Posted April 11, 2019 3:16 pm

    Body shape training ftw 🙂